семінар «Протидія сексуальному насильству в умовах конфлікту»

28.02.2017

28 лютого 2017 року на базі ГО «Справа Кольпінга в Україні» за ініціативи радника з питань ВПО Бабкіної Анжели відбувся семінар з елементами тренінгу на тему «Протидія сексуальному насильству в умовах конфлікту».

В зустрічі взяли участь представники громадських організацій Закарпаття, які працюють з ВПО, військовослужбовцями АТО та членами їх сімей.

Під час заходу було обговорено поняття сексуального насильства, стереотипи щодо сексуального насильства, особливості гендерно обумовленого насильства в умовах конфлікту, а також міжгалузеві заходи попередження та реагування на такі випадки.

 

Зауважимо, що однією з актуальних проблем, які стоять перед сучасним українським суспільством, є подолання і профілактика будь-яких проявів насильства щодо дітей та молоді. Слід відзначити, що дана проблема лише стає предметом широкого громадського та наукового обговорення в Україні.


Робоча зустріч у львові

13.01.2017

12 січня 2017 року в м. Львів відбулась робоча зустріч Ресурсних центрів Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей.

На зустрічі було презентовано результати роботи за 2016 рік кожного з центрів, обговорено досягнення та труднощі, які виникали в роботі з ВПО та подальші шляхи їх вирішення.

Крім того, було обговорено плани роботи Ресурсних центрів на 2017 рік, а саме проведення тренінгу по заснуванню власної справи, літньої школи для дітей ВПО та заходу по примиренню.

 

Сподіваємось, що врахувавши всі моменти, ми спільними зусиллями зможемо дійти до спільної мети – задоволення потреб переселенців.