ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

29.03.2016


ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ВПО

29.03.2016

Протягом березня працівниками Ресурсного центру для підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області було здійснено вісім виїздів до безпосереднього місця проживання внутрішньо переміщених осіб. Зокрема вдалося відвідати сім'ї внутрішніх переселенців, які проживають у Іршавському, Мукачівському, Перечинському, Ужгородському, Хустському районах та містах Іршава, Мукачево, Хуст.

В ході відвідування даних сімей та осіб вдалося не тільки передати гуманітарну допомогу (одяг та харчові продукти), але й здійснити оцінку потреб, яка допоможе в подальшій роботі, при наданні внутрішньо переміщеним особам соціальних послуг, забезпечити задоволення актуальних потреб та вирішити першочергові проблеми зазначеної категорії осіб.

 

Сподіваємося, що і надалі працівникам Ресурсного центру для підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб вдасться плідно та ефективно провадити свою діяльність на благо незахищених категорій осіб.


ЗМІНЕНО РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ В УЖУТВ

16.03.2016

Представниками УжУТВ було проведено засідання ініціативної групи з числа слухачів та викладачів УТВ, на якому було вирішено внести зміни до розкладу занять на ІІ семестр 2015-2016 н.р. Саме з метою ефективного та якісного функціонування УжУТВ та для зручності слухачів було розроблено наступний розклад занять:

 

Розклад занять на ІІ семестр 2016-2016 н.р. в

Ужгородському університеті третього віку

 

 

День тижня

Години

Назва предмету

Викладач

ПОНЕДІЛОК

10.00-11.00

Прикладне мистецтво

Кацьора Андріана Іванівна

18.00-19.00

Прикладне мистецтво

Кацьора Андріана Іванівна

ВІВТОРОК

10.00-11.00

Компютерні курси

Гонак Сніжана Володимирівна

11.00-12.00

Психологія

Кацьора Олександр Валентинович

16.00-17.00

Німецька мова

Коба Антон Юрійович

17.00-18.00

Соціологія

Кацьора Олександр Валентинович

СЕРЕДА

ЧЕТВЕР

10.00-11.00

Комп’ютерні курси

Гонак Сніжана Володимирівна

11.00-12.00

Психологія

Кацьора Олександр Валентинович

16.30-17.30

Німецька мова

Коба Антон Юрійович

ПЯТНИЦЯ

10.00-11.00

Соціальна робота

Кацьора Андріана Іванівна

СУБОТА

10.00-13.00

Клуб дозвілля УТВ

Слухачі УТВ

 


ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮВАТИ

15.03.2016

Працівникам Ресурсного центру для підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області вдалося налагодити співпрацю з радником міністра соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у Закарпатській області – Геннадієм Степановим.

В рамках співпраці було розглянуто актуальні проблеми та першочергові потреби внутрішньо переміщених осіб, які вимагають першочергового вирішення. Так, в межах партнерської діяльності було здійснено спільний виїзд до внутрішніх переселенців, які проживають у місті Хуст. В ході зустрічі із зазначеною категорією осіб було обговорено проблемні питання, з якими зіштовхуються внутрішні переселенці у повсякденному житті. Також було здійснено оцінку потреб внутрішньо переміщених осіб, складено план надання соціальних послуг та передано гуманітарну допомогу  у вигляді вживаного одягу та харчових продуктів.


УВАГА! МИ ПЕРЕЇХАЛИ!

02.03.2016

Шановні друзі!

З 1 березня 2016 року Ресурсний центр для підтримки та супроводу ВПО та Ужгородський Університет третього віку змінили свою адресу.

Наші нові адреси:

РЦПС ВПО знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Швабська, 25, 3-й поверх, каб. 4 та 5.

УжУТВ знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Швабська, 25, 2-й поверх, каб. 10.

 

Чекаємо на Вас за новими адресами!


В ХУСТІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДІЯЛЬНІСТЬ РЦПС ВПО

29.02.2016

     Черговий круглий стіл відбувся 29 лютого 2016 року у м. Хуст, де громадською організацією «Справа Кольпінга в Україні» презентовано відкриття Ресурсного центру для підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області. Захід відбувався у форматі круглого столу за участі державних та недержавних організацій. Під час засідання круглого столу, вдалося не тільки презентувати початок роботи РЦПС ВПО, але й  обговорити актуальні питання, що стосуються первинних та вторинних потреб внутрішньо переміщених осіб й шляхи їх задоволення, організацію співпраці між суб’єктами соціальної роботи, діяльність яких спрямована на допомогу цільовій категорії. Такого роду заходи дозволяють скоординувати дії для досягнення спільної  мети – вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.


ВДОСКОНАЛЮЄМО ЗНАННЯ В СФЕРІ СУЧАСНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ

27.02.2016

27 лютого 2016 року члени KolpinG Закарпаття взяли участь в актуальному, на сьогодні, для нашого суспільства семінарі «Медійна грамотність в умовах інформаційної війни».

Даний семінар було організовано ГО «Справа Кольпінга в Україні» та проходив у м. Чернівці.

 

Тренерами даного семінару виступили:

  • Ольга Обершт, історик, активіст громадської ініціативи «Infokey», журналіст/Чернівецьке громадське ТБ;
  • Ольга Гришин-Грищук, політолог, активіст громадської ініціативи «Infokey»;
  • Павло Тодорович, відеомонтажер та оператор/ Чернівецьке громадське ТБ;
  • Христина Петренко, журналіст/ ТРК «Буковина», Чернівецьке громадське ТБ;
  • Андрій Кучуран, регіональний координатор громадського руху ЧЕСНО, активіст громадської ініціативи «Infokey».

Протягом семінару тренерам вдалося висвітлити слухачам наступні тематики:

  • Еволюція війн
  • Інформаційна зброя
  • Дезінформація
  • Пропаганда та контрпропаганда
  • Війна та революція

         Отримані знання членами KolpinG Закарпаття будуть активно використовуватися не тільки в сфері своєї діяльності, а й у повсякденному житті, з метою фільтрування та відповідального ставлення до великого об’єму інформаційного потоку.


ВІДКРИТТЯ РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТА СУПРОВОДУ ВПО В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25.02.2016

25 лютого 2016 року у м. Ужгород громадською організацією «Справа Кольпінга в Україні» презентовано відкриття Ресурсного центру для підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області. З цією метою організовано круглий стіл, участь у якому взяли представники державних та недержавних організацій, зокрема з департаменту соцільного захисту населення облдержадміністрації, Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіально-первинної організації УТОС, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції облдержадміністрації, кафедри соціології та соціальної роботи ДВНЗ «Ужгородського національного університету», ГО «Закараття-Донбас», Ужгородського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ужгородське міське товариство захисту дітей з особливими потребами «Надія», ГО «Рука Допомоги», БФ «Неємія», БФ «Карітас».

 

Даного роду Ресурсні центри розпочали свою діяльність не тільки в Закарпатській області, а й у Івано-Франківській та Львівській областях. В рамках діяльності ресурсних центрів заплановано ряд заходів, зокрема:

• навчання фахівців для роботи з ВПО, ATO-солдатами та членами їх сімей;

• реалізація щорічно курсів по заснуванню власної справи та ресурсна підтримка бізнес-ініціатив ВПО;

• функціонування мобільних груп  для соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб в малих громадах та місцях компактного проживання таких осіб;

• проведення освітніх заходів на теми примирення та порозуміння (історія, менталітет, цінності, перспективи);

• реалізація майстерень для молоді для ненасильницького спілкування та ліквідації стереотипного мислення;

• надання гуманітарної допомоги.

Під час засідання круглого столу, вдалося не тільки презентувати початок роботи РЦПС ВПО, але й  обговорити актуальні питання, що стосуються первинних та вторинних потреб внутрішньо переміщених осіб й шляхи їх задоволення, організацію співпраці між суб’єктами соціальної роботи, діяльність яких спрямована на допомогу цільовій категорії.


В ІРШАВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДІЯЛЬНІСТЬ РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ТА СУПРОВОДУ ВПО

23.02.2016

    23 лютого 2016 року у м. Іршава громадською організацією «Справа Кольпінга в Україні» презентовано відкриття Ресурсного центру для підтримки та супроводу внутрішньо переміщених осіб у Закарпатській області. Захід відбувався у форматі круглого столу за участі державних та недержавних організацій. Під час засідання круглого столу, вдалося не тільки презентувати початок роботи РЦПС ВПО, але й  обговорити актуальні питання, що стосуються первинних та вторинних потреб внутрішньо переміщених осіб й шляхи їх задоволення, організацію співпраці між суб’єктами соціальної роботи, діяльність яких спрямована на допомогу цільовій категорії. Такого роду заходи дозволяють скоординувати дії для досягнення спільної  мети – вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

      В рамках діяльності ресурсних центрів заплановано ряд заходів, зокрема навчання фахівців для роботи з ВПО, ATO-солдатами та членами їх сімей; реалізація щорічно курсів по заснуванню власної справи та ресурсна підтримка бізнес-ініціатив ВПО; функціонування мобільних груп  для соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб в малих громадах та місцях компактного проживання таких осіб; проведення освітніх заходів на теми примирення та порозуміння (історія, менталітет, цінності, перспективи); реалізація майстерень для молоді для ненасильницького спілкування та ліквідації стереотипного мислення; надання гуманітарної допомоги.